vrecia na odpadky 18l (30ks) 40x50cm TRA/MO 6µ
Kód: MA281526Podrobný popis
rozmery (Š x D): 40 x 50 cm objem: 18 l hrúbka: 6 µ balenie: 30 ks farba: transparentná, modrá Kvalitné odpadkové vrecia na ukladanie odpadu z domácnosti alebo záhrady.Dodatočné parametre
| Kategória: | Igelitové vrecia v rolke |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| EAN: | 5902891417538 |
| Hloubka přepravní: | 4 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,065 kg |
| Objem přepravní: | 0,176 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.