viečko TWIST 82 BÍ aj na mäso (10ks)
Kód: MA736091Podrobný popis
priemer: 82 mm farba: biela 10 ks Závitové viečko TWIST 82 k poháru na zaváranie je viečko so skrutkovacím uzáverom typu RTS.Dodatočné parametre
| Kategória: | Zaváranie a nakladanie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| EAN: | 8590419736215 |
| Hloubka přepravní: | 39 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,13 kg |
| Objem přepravní: | 13,689 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 39 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.