valček maliarsky náhrada 55mm, pr.držadlá 6mm MOLTOPREN
Kód: MA379968Podrobný popis
Valček maliarsky náhrada 55 mm, pr.držadlá 6 mm MOLTOPREN. šírka: 55 mm priemer držadla: 6 mm Valček Moltopren je určený pre malé lakovnícke a dokončovacie práce, pre nátery zle prístupných miest. Používa sa pre vodou riediteľné farby a so zníženou životnosťou aj pre syntetické farby.Dodatočné parametre
| Kategória: | Maliarske sady |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 8593534670075 |
| Hloubka přepravní: | 3,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,006 kg |
| Objem přepravní: | 0,064925 dm3 |
| Šířka přepravní: | 3,5 cm |
| Výška přepravní: | 5,3 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.