valček maliarsky 100mm, pr.držadlá 6mm MAKOPOREN
Kód: MA825516Podrobný popis
Valček maliarsky MAKOPOREN 100 mm Rozmery: 100 mm Valček Makoporen má poťah z peny a je určený na nenáročné lakovanie vodou riediteľnými, akrylovými a alkydovými lakmi a farbami. Možno použiť aj na nanášanie disperzných farieb na najrôznejšie povrchy (napr. sokle budov a pod.)Dodatočné parametre
| Kategória: | Maliarske sady |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 4002168727504 |
| Hloubka přepravní: | 1,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,011 kg |
| Objem přepravní: | 0,0225 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.