stĺpik záhradný na vodu s kohútikom pr.24cm, v.90cm ANTR
Kód: MA344988Podrobný popis
"PROSPERPLAST Tanker na vodu antracit 90cm ITWTAN-S433. Záhradný stĺpik na vodu s kohútikom umožňuje ľahké a pohodlné čerpanie vody na záhrade. Svojím vzhľadom imituje žulu alebo mramor. V záhrade bude nielen praktickým riešením, ale aj ozdobou. Možnosť pripevnenia pomocou záhradnej skrutky. hadicu alebo k nádrži na dažďovú vodu."Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné vodné ventily |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.89 kg |
| EAN: | 5905197494999 |
| Dosah: | 0 m |
| Hloubka přepravní: | 24 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,892 kg |
| Objem přepravní: | 51,84 dm3 |
| Šířka přepravní: | 24 cm |
| Výška přepravní: | 90 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.