štetec natierací plochý 1,5" PH 81215
Kód: MA379661Podrobný popis
Štetec natierací plochý 1,5" PH 81215. Štetec plochý - vhodný pre všetky druhy náterových hmôt. Plastové držadlo, čistá štetina.Dodatočné parametre
| Kategória: | Ploché štetce |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 8593534811607 |
| Hloubka přepravní: | 20,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,03 kg |
| Objem přepravní: | 0,0738 dm3 |
| Šířka přepravní: | 4 cm |
| Výška přepravní: | 0,9 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.