štetec natierací plochý 1,0" PH 81215
Kód: MA379651Podrobný popis
Štetec natierací plochý 1,0" PH 81215. Štetec plochý - vhodný pre všetky druhy náterových hmôt. Plastové držadlo, čistá štetina.Dodatočné parametre
| Kategória: | Ploché štetce |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 8593534811591 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,024 kg |
| Objem přepravní: | 0,0486 dm3 |
| Šířka přepravní: | 2,7 cm |
| Výška přepravní: | 0,9 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.