štetec natierací plochý 0,75" PH 81264
Kód: MA379501Podrobný popis
Štetec natierací plochý 0,75" PH 81264. Štetec natierací plochý je určený pre všetky druhy náterových hmôt. Držadlo je plastové, vlas čistej čínskej štetiny.Dodatočné parametre
| Kategória: | Ploché štetce |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 8593534812147 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,023 kg |
| Objem přepravní: | 0,0528 dm3 |
| Šířka přepravní: | 2,2 cm |
| Výška přepravní: | 1,2 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.