škrabka na ľad GERDA 12x18cm PH s gumou
Kód: MA544201Podrobný popis
rozmery (Š x D): 12 x 18 cm materiál: plast, guma Škrabka do auta GERDA na očistenie skla pred jazdou, je opatrená gumovým britom na dočistenie skla.Dodatočné parametre
| Kategória: | Autodoplnky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5905197190310 |
| Hloubka přepravní: | 1,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,1 kg |
| Objem přepravní: | 0,30705 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11,5 cm |
| Výška přepravní: | 17,8 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.