škrabka na ľad ALASKA 10x25cm PH
Kód: MA544205Podrobný popis
rozmery (Š x D): 10 x 25 cm materiál: plast, guma Škrabka do auta ALASKA na očistenie skla pred jazdou, je opatrená gumovým britom na dočistenie skla.Dodatočné parametre
| Kategória: | Autodoplnky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5905197095523 |
| Hloubka přepravní: | 1,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,1 kg |
| Objem přepravní: | 0,35625 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9,5 cm |
| Výška přepravní: | 25 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.