príchytka napínacieho drôtu so skrutkou ZE (10ks)
Kód: MA559282Podrobný popis
Príchytka napínacieho drôtu so skrutkou ZE (10 ks). farba: zelená balenie: 10 ks Príchytka slúži na uchytenie pletiva k plotovému stĺpiku.Dodatočné parametre
| Kategória: | Napínače a príchytky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 8595068452356 |
| Hloubka přepravní: | 2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,05 kg |
| Objem přepravní: | 0,126 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.