plátno brúsne na kov, drevo 637 zr. 60, 230x280mm
Kód: MA546121Podrobný popis
rozmery: 230 x 280 mm typ 637 zrnitosť: 60 Brúsne plátno na kov a drevo slúži na ručné brúsenie a obrusovanie.Dodatočné parametre
| Kategória: | Brúsne papiere, plátna, mriežky a unášače |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| EAN: | 8593534870222 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,057 kg |
| Objem přepravní: | 0,0644 dm3 |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Výška přepravní: | 0,1 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.