papier brus.pod vodu zr. 320, 230x280mm
Kód: MA546271Podrobný popis
rozmery: 230 x 280 mm zrnitosť: 320 Brúsny papier pod vodu je vodovzdorný brúsny papier, vhodný na ručné a strojné brúsenie lakov, tmelov, farebných kovov, plastov, skla atď. za mokra a pod vodou.Dodatočné parametre
| Kategória: | Brúsne papiere, plátna, mriežky a unášače |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 8590419549273 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,015 kg |
| Objem přepravní: | 0,0644 dm3 |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Výška přepravní: | 0,1 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.