papier brús. na drevo 145 zr. 80, 230x280mm
Kód: MA546041Podrobný popis
rozmery: 230 x 280 mm typ 145 zrnitosť: 80 Brúsny papier na drevo 145 je používaný na obrusovanie hrubých povrchov a používa sa na získanie hladkého povrchu pri drevených výrobkoch a súčiastkach.Dodatočné parametre
| Kategória: | Brúsne papiere, plátna, mriežky a unášače |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 8593534870130 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,035 kg |
| Objem přepravní: | 0,0644 dm3 |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Výška přepravní: | 0,1 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.