objímka, opasok 60mm Zn + PVC ZE
Kód: MA409532Podrobný popis
Objímka, opasok 60 mm Zn + PVC ZE. priemer: 60 mm materiál: Zn + plast farba: zelená Poplastovaná objímka slúži na montáž vzpier na stĺpiky, možno ju využiť aj pre všetky bránové a bránkové stĺpy.Dodatočné parametre
| Kategória: | Napínače a príchytky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 8596008806865 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,03 kg |
| Objem přepravní: | 0,021 dm3 |
| Šířka přepravní: | 2 cm |
| Výška přepravní: | 0,5 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.