násada motyčka guľatá 60cm
Kód: MA468171Podrobný popis
Násada motyčka guľatá 60 cm Rozmery: 60 cm Drevená násada z kvalitného dreva vhodná pre motyčky.Dodatočné parametre
| Kategória: | Násady na náradie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| EAN: | 8590419090485 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,17 kg |
| Objem přepravní: | 0,375 dm3 |
| Šířka přepravní: | 2,5 cm |
| Výška přepravní: | 60 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.