násada motyčka guľatá 50cm
Kód: MA468161Podrobný popis
Násada motyčka guľatá 50 cm Rozmery: 50 cm Drevená násada z kvalitného dreva vhodná pre motyčky.Dodatočné parametre
| Kategória: | Násady na náradie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| EAN: | 8590419090430 |
| Hloubka přepravní: | 2,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,14 kg |
| Objem přepravní: | 0,3125 dm3 |
| Šířka přepravní: | 2,5 cm |
| Výška přepravní: | 50 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.