násada motyčka guľatá 40cm
Kód: MA468151Podrobný popis
Násada motyčka guľatá 40 cm Rozmery: 40 cm Drevená násada z kvalitného dreva vhodná pre motyčky.Dodatočné parametre
| Kategória: | Násady na náradie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| EAN: | 8590419090423 |
| Hloubka přepravní: | 7,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,11 kg |
| Objem přepravní: | 0,66 dm3 |
| Šířka přepravní: | 2,2 cm |
| Výška přepravní: | 40 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.