mriežka k maliarskemu valčeku PH 110mm
Kód: MA379239Podrobný popis
Plastová stieracia mriežka pre maliarske valčeky. Užíva sa na rovnomerné nanesenie farby na valček alebo na odstránenie prebytočnej farby. Rozmer: 110 mm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Stieracie mriežky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 8593534690981 |
| Hloubka přepravní: | 22,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,023 kg |
| Objem přepravní: | 0,135 dm3 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 0,5 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.