miska NOVA 9 TE ku kvet.NOVA 11 TE (R624)
Kód: MA344021Podrobný popis
Ľahká a praktická miska. Ideálna ku kvetináči z nášho sortimentu. K dispozícii v niekoľkých veľkostiach.Dodatočné parametre
| Kategória: | Misky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 5905197242415 |
| Barva: | hnědá |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,008 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 0,2835 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 3,5 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.