miska HARMÓNIA 20 TE k žard.HARM.20 TE
Kód: MA245941Podrobný popis
Miska HARMONIE 20 TE k žardiniére HARMONIE 20 TE Farba: teracota Rozmery: 20 cm Miska HARMONIE má vysokú pevnosť a stabilitu, kvalitné plastové prevedenie s masívnym okrajom. Vhodná k žardiniére 20 cm rovnakej farby.Dodatočné parametre
| Kategória: | Misky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 8595096907330 |
| Hloubka přepravní: | 30 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,044 kg |
| Objem přepravní: | 11,4 dm3 |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 19 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.