miska GLINKA 13 TE (R624) imitácia hlinenej misky
Kód: MA344078Podrobný popis
Miska vyzerá ako z hliny, ale je oveľa odolnejšie voči poškodeniu. Je ľahká a praktická. Ideálna ku kvetináči z nášho sortimentu. K dispozícii v niekoľkých veľkostiach.Dodatočné parametre
| Kategória: | Misky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 5905197245447 |
| Barva: | hnědá |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,022 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 0,507 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 22,5 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.