kvetináč TUBO P 12,8x12,8cm ANTR
Kód: MA544422Podrobný popis
Kvetináč TUBO P 12,8 x 12,8 cm, ANTR. rozmery: 12,8 x 12,8 cm materiál: plast farba: antracit Kvetináč TUBO P má valcový tvar a je dodávaný v matnom prevedení. K dispozícii s odnímateľným dnom kvetináča.Dodatočné parametre
| Kategória: | Klasické kvetináče |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5905197466774 |
| Délka: | 0 mm |
| Hloubka přepravní: | 12,8 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,096 kg |
| Objem přepravní: | 2,097152 dm3 |
| Šířka přepravní: | 12,8 cm |
| Výška přepravní: | 12,8 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.