kvetináč NOVA 11 v. 8,5 cm TE (R624)
Kód: MA344001Podrobný popis
Kvetináč vhodný pre dom aj záhradu v modernom designe. K dispozícii v rôznych veľkostiach.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 5905197212418 |
| Barva: | hnědá |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,023 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 1,0285 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 17,5 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.