kvetináč GRACIA SQUARE 39x39x27cm ANTR
Kód: MA544415Podrobný popis
Kvetináč GRACIA SQUARE 39 x 39 x 27 cm, ANTR. rozmery: 39 x 39 x 27 cm materiál: plast farba: kvetináč - antracit, nôžky - béžová Elegantný hranatý kvetináč GRACIA SQUARE na nôžkach je skvelým doplnkom každého interiéru.Dodatočné parametre
| Kategória: | Dekoračné kvetináče |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.14 kg |
| EAN: | 5905197464121 |
| Délka: | 0 mm |
| Hloubka přepravní: | 39 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 1,143 kg |
| Objem přepravní: | 41,067 dm3 |
| Šířka přepravní: | 39 cm |
| Výška přepravní: | 27 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.