kľúč tŕňový štvorhranný 7x7mm k revíznym dvierkam
Kód: MA413614Podrobný popis
Kľúč tŕňový štvorhranný 7 x 7 mm k revíznym dvierkam. rozmery: 7 x 7 mm Kľúčik slúži na otvorenie kovových revíznych dvierok.Dodatočné parametre
| Kategória: | Revízne a vaňové dvierka |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 1000229011329 |
| Hloubka přepravní: | 4 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,005 kg |
| Objem přepravní: | 0,06 dm3 |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.