klinec čalounický 16x1, 6mm (100ks)
Kód: MA600411Podrobný popis
rozmery (D x pr.): 16 x 1,6 mm 100 ks Čalúnické klince sú malé klinčeky, ktoré sa používajú pri výrobe nábytku alebo pripevňovaní textilného čalúnenia.Dodatočné parametre
| Kategória: | Klince, klince |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 8590419600707 |
| Hloubka přepravní: | 19,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,04 kg |
| Objem přepravní: | 0,195 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6,5 cm |
| Výška přepravní: | 14 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.