držiak hrantíkov profil záves 11x15cm TE
Kód: MA225073Podrobný popis
Držiak kvetináčov profil záves 11 x 15 cm, TE. rozmer = výška x šírka kvetináča nosnosť 2,5 kg na pár Univerzálny plastový držiak kvetináča.Dodatočné parametre
| Kategória: | Držiaky hrantíkov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 8590419225245 |
| Barva: | hnědá |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 17 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,04 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 19,4446 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 26,6 cm |
| Typ příslušenství: | ostatní |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 43 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.