držadlo k valčeku, ší.250mm, pr.6mm
Kód: MA825028Podrobný popis
Držadlo k valčeku pr. 6 mm, š. 250 mm. šírka: 250 mm Držadlo valčeka 6 mm je určené pre valčeky s priemerom na držadlo 6 mm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Maliarske sady |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| EAN: | 4002168021930 |
| Hloubka přepravní: | 3 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,129 kg |
| Objem přepravní: | 1,875 dm3 |
| Šířka přepravní: | 25 cm |
| Výška přepravní: | 25 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.