batéria FERRO 70710,0C stoj.drez, ram.elastické ČER/Cr
Kód: MA598260Podrobný popis
Batéria FERRO 70710,0C stojanková drezová, elastické ramienko - čierna farba / Cr. Urobte z vašej kuchyne váš obľúbený priestor. Praktická a moderná drezová batéria s elastickým ramenom bude vašim obľúbeným pomocníkom v kuchyni. Osloví vás svojou nápaditosťou a ukáže vám, že aj vodovodná batéria môže byť vkusným doplnkom vášho interiéru. Stačí keď si nastavíte rameno do vami požadovanej polohy a pustíte vodu, už ho nemusíte držať ako pri iných teleskopických drezových batériách. Omrzela vás farba? Stačí si vybrať z 8 farebných prevedení a vymeniť rameno.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňové doplnky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.45 kg |
| EAN: | 5902194955089 |
| Barva: | černá |
| Hloubka přepravní: | 34 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,45 kg |
| Objem přepravní: | 4,488 dm3 |
| Rozteč: | 0 mm |
| Šířka přepravní: | 22 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
| Způsob ovládání: | SINK |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.